REZULTATE SAPTAMANA 17-23.10.2016

0
220

REZULTATE SAPTAMANA 17-23.10.2016

 

  • JUNIORI REPUBLICANI A

CSS SLATINA –  CSJ STIINTA „U”CRAIOVA : 0-0 (0-0)

  • JUNIORI REPUBLICANI B

CSS SLATINA –  CSJ STIINTA „U”CRAIOVA : 3 – 0 ( 1-0)

  • JUNIORI A 1

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA- PROGRESUL SEGARCEA : 3 – 5 (2-2)

  • JUNIORI C-2002

DINAMYK CRAIOVA– CSJ STIINTA „U”CRAIOVA: 1 – 0 (0-0)

  • JUNIORI C-2003

OLTENIA JUNIOR – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA: 5 – 0 (4-0)

  • JUNIORI D-2004

 OLTENIA CRAIOVA – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 1: 0 -2 (0-2)

  • JUNIORI D-2004

 CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 2 – DINAMYK 2 CRAIOVA : 4 -1 (2-1)

  • JUNIORI E- 2006

 CSS CRAIOAVA – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 1:  7- 1 (3-0)

  • JUNIORI E-2007

DINAMYK 2 CRAIOVA  – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 2: 5 – 0 (2-0)

  • JUNIORI F-2008

DINAMYK  CRAIOVA -CSJ STIINTA „U”CRAIOVA: 5-2 (1-1)

  • JUNIORI G- 2009

CSU CRAIOVA –CSJ STIINTA „U” CRAIOVA: 2-0 (1-0)

 

 

PROGRAM SAPTAMANA 11.10.2016- 16.10.2016

 

ETAPA INTERMEDIARA

  • JUNIORI REPUBLICANI A

CSS CRAIOVA-   CSJ STIINTA „U”CRAIOVA: 26.10.2016-ORA 12,00, TEREN CTAS

  • REPUBLICANI B -2000

 CSS CRAIOVA – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA : 26.10.2016-ORA 14,00, TEREN CTAS

  • JUNIORI D-2004

 PRO JUNIOR – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 1: 26.10.2016, ORA16,30

  • JUNIORI D-2004

CSU CRAIOVA – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 2 : 28.10.2016, ORA 20,00. TEREN CTAS

  • E -2006

 CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 1- DINAMYK 1 CRAIOVA, 27.10.2016, ORA 17,00, TEREN TINERETULUI

  • E -2007

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 1- OLTENIA JUNIOR,  27.10.2016, ORA 17,00

 

PROGRAM ETAPA 13.10.2016 – 16.10.2016

 

  • JUNIORI REPUBLICANI A

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA – CFR ROMGAZ CRAIOVA ,TEREN CTAS -29.10.2016, ORA 12,00

  • JUNIORI REPUBLICANI B

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA – CFR ROMGAZ CRAIOVA ,TEREN CTAS –29.10.2016, ORA 14,00

  • JUNIORI C-2002

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA – AS OLTENIA JUNIOR, 28.10.2016, ORA 18,00, TEREN CTAS

  • JUNIORI C-2003

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA  PROGRESUL BAILESTI– TEREN TINERETULUI -29.10.2016, ORA 11,00

  • JUNIORI D-2004

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 1- DINAMYK CRAIOVA –,TEREN CTAS -28.10.2016, ORA 19,30

  • JUNIORI D-2004

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 2– AS OLTENIA JUNIOR ,TEREN CTAS -30.10.2016, ORA 10,00

  • JUNIORI E- 2006

DINAMYK 2 CRAIOVA – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 1- 29.10.2016, ORA 10,00

  • JUNIORI E-2007

SPERANTA CRAIOVA – CSJ STIINTA „U”CRAIOVA 2 –  29.10.2016, ORA 17,00

  • JUNIORI F-2008

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA – PRO JUNIOR CRAIOVA ,TEREN SCOALA 32 CRAIOVA-28.10.2016, ORA 17,00

  • JUNIORI G-2009

CSJ STIINTA „U”CRAIOVA –AS PRO JUNIOR CRAIOVA ,TEREN LICEUL HENRI COANDA-28.10.2016, ORA 17,30